|
Mecz na miarę możliwości/potencjału Wisły. Jak utrzymamy ten poziom to będzie dobrze tzn. 5-6 miejsce. Z polskimi potęgami(tzn. Lechem, Legią czy Polonią) raczej na wyjeździe nie będziemy wygrywać ale u siebie może się chociaż raz uda.
Czekaj pomijając kwestię bramek, w których wg. mnie jakoś wyraźnie nie zawinił to grał poza tym bardzo dobrze.
|