Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 05.10.2012, 21:39
Mecz na miarę możliwości/potencjału Wisły. Jak utrzymamy ten poziom to będzie dobrze tzn. 5-6 miejsce. Z polskimi potęgami(tzn. Lechem, Legią czy Polonią) raczej na wyjeździe nie będziemy wygrywać ale u siebie może się chociaż raz uda.

Czekaj pomijając kwestię bramek, w których wg. mnie jakoś wyraźnie nie zawinił to grał poza tym bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując