Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 05.10.2012, 21:38
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zaczelo sie pieknie, zakonczy sie jak zawsze. Ale i tak wyglada to lepiej niz ostatnio
Glupie decyzje trenera.
Wilk aż prosil się o czerwoną kartką - należało wpuścić Nuneza.
Genkov cały czas się wywracał, a nasz najlepszy snajper Sikorski cały mecz na ławie. Bez sensu.

Ddobry mecz Majdana (szczegolnie interwencja w 88 min jak sparował strzał na slupek) i piękna bramka Szymkowiaka z wolnego - poza tym nic wartego zapamiętania.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując