mitmichael napisał(a):

|
Zaczelo sie pieknie, zakonczy sie jak zawsze. Ale i tak wyglada to lepiej niz ostatnio
|
Glupie decyzje trenera.
Wilk aż prosil się o czerwoną kartką - należało wpuścić Nuneza.
Genkov cały czas się wywracał, a nasz najlepszy snajper Sikorski cały mecz na ławie. Bez sensu.
Ddobry mecz Majdana (szczegolnie interwencja w 88 min jak sparował strzał na slupek) i piękna bramka Szymkowiaka z wolnego - poza tym nic wartego zapamiętania.