|
Sprawdza sie wszystko, o czym pisałem przed meczem: zmiana stylu, powracają pewne elementy z Maaskanta i Moskala, rezygnacja z bezproduktywnego Jaliensa w środku kopiącego się z Wilkiem, a zamiast tego Chrapek, pozytywny Garguła, mający większą swobodę Maor z Ivicą, rezygnacja z piłkarza-ściany Boguskiego.
Nawet jesli przegramy, bo widac braki motoryczne (złe przygotowanie fizyczne do sezonu) to i tak wystarczylo skończyc z Probierzem i jego pomysłami, by drużyna przypomniala sobie, że w piłke można grać, zamiast się z nią męczyć.
Brakuje mi tylko Bunozy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|