|
Dobry, żywy mecz, Legia minimalnie lepsza, natomiast na pewno jest to spotkanie w którym możemy się pokusić o jakąś zdobycz punktową. Pierwszy kwadrans naprawdę świetny w naszym wykonaniu - widać, że odszedł Probierz i odszedł sabotaż... Bramka Garguły ładna. Potem coś się przycięło, jak to Garguła powiedział - jakby ich przytkało. Szkoda, bo obu goli dało się uniknąć...
|