MatMario napisał(a):

Kulawik jest bogiem, nauczył ich w dwa dni grać klepę...5 podań z pierwszej pod rząd celnych.
Jestem spokojny, za tydzień klepiemy jak Barcelona...
|
Racja, w dodatku przerwa na reprezentacje, poskładać obronę i naprawdę walczymy na mistrza, tutaj troszkę odstajemy ale wiadomo nowy trener itd.
Napewno coś zostało z Moskala