Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 05.10.2012, 19:46
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jest kolejny majster..... wypieprzyć... nie wypieprzyłbyś ostatniego łyka piwa, które kupiłes za podarowane 5 zł od mamy..... wypieprzyć Cupiała... zastanów się dziecko nad tym co napisałeś, gdyby nie Cupiał to zapewne nie byłoby tego forum tym bardziej takiego zyeba piszącego.


PS.
Nie nastawiajcie się na niespodziankę, jak nie będzie kompromitacji 4:0 to będzie sukces.
W dupie byłeś i gówno widziałeś. Nie pieprz mi tu o pięciu złotych bo sam się utrzymuje - tak dla Twojej świadomości więc czasem zastanów się co piszesz i do kogo piszesz. W necie każdy mądry i odważny. Miałem olać Twój post ale poszła już odpowiedź, coś mnie podkusiło. To co piszę to moja sprawa, mam prawo do własnej opinii bucu.
Odpowiedz cytując