Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 05.10.2012, 19:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
i znowu oceniasz gościa po 3 tygodniach w klubie . co jak co , ale konsekwencji ci nie brakuje

przypomnij mi za ile Jaga kupiła go z Suwałk a za ile sprzedała do Tereka ?


na jakiej podstawie oceniasz że np Chrapek ma kiepskie przyjęcie i nie potrafi prosto kopnąć piłki ? obserwowałes jakies spotkanie z jego udziałem ?

http://www.youtube.com/watch?v=meHI42rDSME
od 4:50 debiut w ekstraklasie ( nie licze minuty sprzed dwóch lat )
oraz z jego wcześniejszych występów http://www.youtube.com/watch?v=ZYFqzuhJsdU
To za ile go sprzedali nic nie zmienia. Nie gra w drużynie nie pierwszych lotów nie poznali się na nim? Czy kolejna mina transferowa z ekstraklasy?

Taki filmik nawet z Beto zmontowali. Bardzo chce się mylić. Zresztą Chrapek dziś w podstawowym składzie. Zobaczymy co pokaże. Nie powiem, że chciałbym się po świetnym meczu z tego wycofywać. W tym sezonie zagrał jakieś 150 minut mnie nie zachwycił. Nie pokazał pewności w przyjęciu operowania oboma nogami czyli podstawy w tym fachu. Ciągnie go do grania z klepy to na duży +
Odpowiedz cytując