Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 05.10.2012, 19:29
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
Eh, cała ta sytuacja wygląda coraz gorzej w Wiśle. Nie idziemy do przodu tylko stoimy w miejscu, ba. Cofamy się bo inni nas już dawno dogonili i są kilka lat przed nami. Tu trzeba wypieprzyć wszystkich razem z Cupiałem na czele (znacz ten powinien sprzedać swoje udziały).
Jest kolejny majster..... wypieprzyć... nie wypieprzyłbyś ostatniego łyka piwa, które kupiłes za podarowane 5 zł od mamy..... wypieprzyć Cupiała... zastanów się dziecko nad tym co napisałeś, gdyby nie Cupiał to zapewne nie byłoby tego forum tym bardziej takiego zyeba piszącego.


PS.
Nie nastawiajcie się na niespodziankę, jak nie będzie kompromitacji 4:0 to będzie sukces.

Odpowiedz cytując