Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 05.10.2012, 19:08
Wszystko OK, ale ten Garguła to mi jaoś nie pasuje... Znów będziemy atakować środkiem, bo nie mamy skrzydłowych, a zresztą w środku tylko jednego zawodnika który potrafi asystować.
Odpowiedz cytując