Eternit napisał(a):

Skład Wisły za oficjalnym kontem na fb:
Pareiko - Jovanović, Głowacki, Czekaj, Frederiksen - Iliev, Wilk, Chrapek, Garguła, Melikson - Genkov
|
Może poza wymianą Czekaja na Bunozę nic lepszego się obecnie nie da wystawić. A i tak z tej grupy "grać" na przyzwoitym poziomie to potrafi 2-3 zawodników
