Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 05.10.2012, 18:46
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Makuszewski ten co w Tereku Groznym (nie)gra?

A gdzie napisałem żeby ich wygonić z klubu? Napisałem, że są kiepscy i nie wierzę, że jeśli dziś nie potrafią dokładnie kopnąć piłki czy przyjąć jej na mniej niż 5 metrów nie zostaną, ani zbawcami ani gwiazdami. I już się tego fachu kopania piłki nie nauczą od podstaw.

Rozumiem, że Ajax, Real czy Barcelona nie powinny być dla nas przykładni godnym naśladowania w kwestii młodych piłkarzy?
i znowu oceniasz gościa po 3 tygodniach w klubie . co jak co , ale konsekwencji ci nie brakuje

przypomnij mi za ile Jaga kupiła go z Suwałk a za ile sprzedała do Tereka ?


na jakiej podstawie oceniasz że np Chrapek ma kiepskie przyjęcie i nie potrafi prosto kopnąć piłki ? obserwowałes jakies spotkanie z jego udziałem ?

http://www.youtube.com/watch?v=meHI42rDSME
od 4:50 debiut w ekstraklasie ( nie licze minuty sprzed dwóch lat )
oraz z jego wcześniejszych występów http://www.youtube.com/watch?v=ZYFqzuhJsdU
Odpowiedz cytując