Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 05.10.2012, 18:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
pokaz mi gdzie był Makuszewski w wieku 20 lat a gdzie jest teraz

Szewczyka oceniasz po 4 spotkaniach , no no , świetną masz wykładnie , Chrapka oceniasz po 3 spotkaniach , tylko pogratulować rozeznania w zawodnikach

widzę że masz fajna taktyke - zagrasz 3 średnie spotkania ( w wieku 20 lat ) - wygonić z klubu, już Ty dobrze wiesz że nie rokuje
Makuszewski ten co w Tereku Groznym (nie)gra?

A gdzie napisałem żeby ich wygonić z klubu? Napisałem, że są kiepscy i nie wierzę, że jeśli dziś nie potrafią dokładnie kopnąć piłki czy przyjąć jej na mniej niż 5 metrów nie zostaną, ani zbawcami ani gwiazdami. I już się tego fachu kopania piłki nie nauczą od podstaw.

Rozumiem, że Ajax, Real czy Barcelona nie powinny być dla nas przykładni godnym naśladowania w kwestii młodych piłkarzy?
Odpowiedz cytując