Ajax napisał(a):

Udowadniam, że piłkarz który ma 22 lata i chce być obiecujący musi coś potrafić grać już w tym wieku.
Jeśli Chrapek, Szewczyk, Czekaj i Bunoza kopią się po czołach dziś nie rokuję to dobrze na przyszłość. Szczególnie Bunoza który ma 24 lata i już młodym talentem dawno nie jest.
Jeśli dobrze pamiętam pozostała trójka ma 20 lat. Szewczyk jakoś rokuje ale nie specjalnie. Na całym świecie 20 latek to już piłkarzy który pokazuję co potrafi grać a nie dopiero się uczy. Przypomnij sobie jak Błaszczykowski grał w tym wieku.
|
pokaz mi gdzie był Makuszewski w wieku 20 lat a gdzie jest teraz
Szewczyka oceniasz po 4 spotkaniach , no no , świetną masz wykładnie , Chrapka oceniasz po 3 spotkaniach , tylko pogratulować rozeznania w zawodnikach
widzę że masz fajna taktyke - zagrasz 3 średnie spotkania ( w wieku 20 lat ) - wygonić z klubu, już Ty dobrze wiesz że nie rokuje