Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
Od: 07.2008
Offline
#
140
05.10.2012, 16:51
Bo my nigdy nie możemy zaryzykować i dawać szansę 17-latkom np. Młodych motywuje fakt, że dostają szansę na grę z pierwszym zespołem.
lysy9055
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lysy9055
Znajdź inne posty napisane przez lysy9055