Sialalalala napisał(a):

o czym ty chłopie piszesz ?
udowadniasz, że wychowanek Wisły jest słabszy od wychowanka żydów lub realu ? ale po co dla kogo ? co ma real czy żydzi do meczu Legia-Wisła i obecnego sezonu w którym to młodzi i młodsi Chrapek z Szewczykiem Czekajem Bunozą mogą dać coś więcej drużynie niż gwiazdy legendy głowacki z gargułą
|
Udowadniam, że piłkarz który ma 22 lata i chce być obiecujący musi coś potrafić grać już w tym wieku.
Jeśli Chrapek, Szewczyk, Czekaj i Bunoza kopią się po czołach dziś nie rokuję to dobrze na przyszłość. Szczególnie Bunoza który ma 24 lata i już młodym talentem dawno nie jest.
Jeśli dobrze pamiętam pozostała trójka ma 20 lat. Szewczyk jakoś rokuje ale nie specjalnie. Na całym świecie 20 latek to już piłkarzy który pokazuję co potrafi grać a nie dopiero się uczy. Przypomnij sobie jak Błaszczykowski grał w tym wieku.