Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19492
Stary 05.10.2012, 16:18
W tym temacie jak najbardziej się zgadzamy. Ja nie mam pretensji do Macierewicza o to, że chciał ruszyć ten beton i ludzi mających koneksje z GRU, ale o sam sposób wykonania tego zabiegu. Napisałem już to kiedyś, że Macierewicz w gadce jest dobry (sam często się z tym zgadzam), ale jeśli chodzi o realizację swoich działań to jest makabra.