Ajax napisał(a):

Głowacki jeszcze rokuje na przyszłość, kiedyś jakoś poziom prezentował. Jeśli piłkarz w wieku 22-24 lat regularnie kopie się po czole raczej nie jest nadzieją na przyszłość.
W meczu LM Ajax - Real najbardziej doświadczony na boisku był Rayan Babel 25 lat i Bramkarz Verrmer 25 lat i Poulsen 32 lata.
U nas każdy do 25 roku życia jest uważany za wielki talent. Jeśli ktoś nie potrafi kopnąć piłki w wieku 22 lat czemu ma zacząć to cudownie robić w wieku 26?
|
o czym ty chłopie piszesz ?
udowadniasz, że wychowanek Wisły jest słabszy od wychowanka żydów lub realu ? ale po co dla kogo ? co ma real czy żydzi do meczu Legia-Wisła i obecnego sezonu w którym to młodzi i młodsi

Chrapek z Szewczykiem Czekajem Bunozą mogą dać coś więcej drużynie niż gwiazdy legendy głowacki z gargułą