Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 05.10.2012, 16:05
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Głowacki jeszcze rokuje na przyszłość, kiedyś jakoś poziom prezentował. Jeśli piłkarz w wieku 22-24 lat regularnie kopie się po czole raczej nie jest nadzieją na przyszłość.

W meczu LM Ajax - Real najbardziej doświadczony na boisku był Rayan Babel 25 lat i Bramkarz Verrmer 25 lat i Poulsen 32 lata.

U nas każdy do 25 roku życia jest uważany za wielki talent. Jeśli ktoś nie potrafi kopnąć piłki w wieku 22 lat czemu ma zacząć to cudownie robić w wieku 26?
o czym ty chłopie piszesz ?

udowadniasz, że wychowanek Wisły jest słabszy od wychowanka żydów lub realu ? ale po co dla kogo ? co ma real czy żydzi do meczu Legia-Wisła i obecnego sezonu w którym to młodzi i młodsi Chrapek z Szewczykiem Czekajem Bunozą mogą dać coś więcej drużynie niż gwiazdy legendy głowacki z gargułą
Ostatnio edytowane przez Sialalalala : 05.10.2012 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując