Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.10.2012, 16:00
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
garguła i głowacki są wartościowi w ich własnym mniemaniu napewno pozatym bez różnicy.
z ta beznadzieją to grubo przesadzasz dla mnie są nadzieją na ten sezon
Głowacki jeszcze rokuje na przyszłość, kiedyś jakoś poziom prezentował. Jeśli piłkarz w wieku 22-24 lat regularnie kopie się po czole raczej nie jest nadzieją na przyszłość.

W meczu LM Ajax - Real najbardziej doświadczony na boisku był Rayan Babel 25 lat i Bramkarz Verrmer 25 lat i Poulsen 32 lata.

U nas każdy do 25 roku życia jest uważany za wielki talent. Jeśli ktoś nie potrafi kopnąć piłki w wieku 22 lat czemu ma zacząć to cudownie robić w wieku 26?
Odpowiedz cytując