Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22393
Stary 05.10.2012, 15:57
Z tymi warunkami do treningów nie jest tak zle jak się wydaje. Coraz więcej klubów ma niezłą bazę treningową. Wiadomo , ze , to może nie jest jeszcze pełen komfort pracy z młodzieżą , ale tragedii też nie ma.

Wydaje mi się , że największy problem leży w mentalności i podejściu do sportu wielu sportowców. Niestety , ale u nas w Polsce gra się w piłkę a właściwie usiłuje grać tylko i wyłącznie dla pieniędzy. A , że pieniądze są duże za nie robienie niczego , to niestety wygląda , to jak wygląda. Nasi Właściciele klubów wymyślili sobie , ze jak opłacą kopaczy słono , to będzie sukces. To jest błędne podejście , bo tacy Czesi czy Białorusini mogą zarobić dobre pieniądze , ale dopiero jak awansują do LM czy LE. Nasi mierni kopacze są rozleniwieni a , ze dodatkowo brak im ambicji , to kopią się po czołach i nawet nie czują wstydu....


Co do dzisiejszego " Gran Derbi " {jeny idiotycznie to brzmi} , to chciałbym zobaczyć przyzwoity mecz , ale pewnie jak zwykle naszych " hitach" Ekstraklasowych będzie okrutna kopanina...
Odpowiedz cytując