Z tymi warunkami do treningów nie jest tak zle jak się wydaje. Coraz więcej klubów ma niezłą bazę treningową. Wiadomo , ze , to może nie jest jeszcze pełen komfort pracy z młodzieżą , ale tragedii też nie ma.
Wydaje mi się , że największy problem leży w mentalności i podejściu do sportu wielu sportowców. Niestety , ale u nas w Polsce gra się w piłkę a właściwie usiłuje grać tylko i wyłącznie dla pieniędzy. A , że pieniądze są duże za nie robienie niczego , to niestety wygląda , to jak wygląda. Nasi Właściciele klubów wymyślili sobie , ze jak opłacą kopaczy słono , to będzie sukces. To jest błędne podejście , bo tacy Czesi czy Białorusini mogą zarobić dobre pieniądze , ale dopiero jak awansują do LM czy LE. Nasi mierni kopacze są rozleniwieni a , ze dodatkowo brak im ambicji , to kopią się po czołach i nawet nie czują wstydu....
Co do dzisiejszego " Gran Derbi " {jeny idiotycznie to brzmi}

, to chciałbym zobaczyć przyzwoity mecz , ale pewnie jak zwykle naszych " hitach" Ekstraklasowych będzie okrutna kopanina...