Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 05.10.2012, 15:42
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
ale .......icie Chrapek Szewczyk Czekaj Bunoza są słabsi niż gwiazdolegendobogowie garguła z głowackim ? a do tego Iliec który siły ma może na 40 minut ?

osobiście widziałbym skład bez głowackiego garguły wilka a Iliev na zmianę po przerwie Pareiko czy Miśkiewicz bez różnicy na ten moment, Jaliens na swojej nowej pozycji
Raczej są równie kiepscy
Odpowiedz cytując