|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
#130

05.10.2012, 15:42
|
Sialalalala napisał(a): 
ale .......icie Chrapek Szewczyk Czekaj Bunoza są słabsi niż gwiazdolegendobogowie garguła z głowackim ? a do tego Iliec który siły ma może na 40 minut ?
osobiście widziałbym skład bez głowackiego garguły wilka a Iliev na zmianę po przerwie Pareiko czy Miśkiewicz bez różnicy na ten moment, Jaliens na swojej nowej pozycji
|
Raczej są równie kiepscy 
|
|