lysy9055 napisał(a):

nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.
Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:
1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov
1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov
|
wszystko mi pasuje oprócz Pareiki który jest bez formy i stawiam dziś na Miśkiewicza

chavez za Jovanowica i burliga oraz czekaj którzy grają w miarę i myślę że oni powinni dostać szansę od Kulawika