Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.10.2012, 15:06
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.

Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:

1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov

1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov

wszystko mi pasuje oprócz Pareiki który jest bez formy i stawiam dziś na Miśkiewicza chavez za Jovanowica i burliga oraz czekaj którzy grają w miarę i myślę że oni powinni dostać szansę od Kulawika



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując