|
Eh, cała ta sytuacja wygląda coraz gorzej w Wiśle. Nie idziemy do przodu tylko stoimy w miejscu, ba. Cofamy się bo inni nas już dawno dogonili i są kilka lat przed nami. Tu trzeba wypieprzyć wszystkich razem z Cupiałem na czele (znacz ten powinien sprzedać swoje udziały).
|