Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 05.10.2012, 14:56
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
Każdy Polak który raz prosto kopnie piłkę i ma poniżej 25 lat będzie u nas ochrzczony młodym talentem na który trzeba stawiać.

Prawda jest nieco inna im więcej meczy gra ta nasza cudowna młodzież tym gorzej to wygląda
Odpowiedz cytując