lysy9055 napisał(a):

|
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
|
Każdy Polak który raz prosto kopnie piłkę i ma poniżej 25 lat będzie u nas ochrzczony młodym talentem na który trzeba stawiać.
Prawda jest nieco inna im więcej meczy gra ta nasza cudowna młodzież tym gorzej to wygląda