Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
Od: 07.2008
Offline
#
125
05.10.2012, 14:53
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
lysy9055
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lysy9055
Znajdź inne posty napisane przez lysy9055