Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 05.10.2012, 14:53
My nie mamy młodych talentów, niestety. Ci co aktualnie są w kładzie są słabi i tu im ogranie nic nie da. Po prostu nie nadają się na Wisłę, taka jest prawda. Chrapek też jest przeciętny, a mimo tego większość uważa go za talent, beka.
Odpowiedz cytując