Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 05.10.2012, 14:49
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
on się wogule nie odnajduje.

ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi
Taaaaa bo Kulawik nigdy nie wystawiał młodych. Szczególnie jak posłał na trybuny Pajica i wstawił Rado.

Tylko Ci młodzi niech mają jakiś pozytywny wpływ na grę. Zbawca Czekaj okazał się stoperem na poziomie 3 ligi.
Odpowiedz cytując