Sialalalala napisał(a):

on się wogule nie odnajduje.
ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi
|
Taaaaa bo Kulawik nigdy nie wystawiał młodych. Szczególnie jak posłał na trybuny Pajica i wstawił Rado.
Tylko Ci młodzi niech mają jakiś pozytywny wpływ na grę. Zbawca Czekaj okazał się stoperem na poziomie 3 ligi.