|
Teraz do Bednarza większych pretensji mieć nie można prócz gównianych wypowiedzi, ale w pierwszej kadencji jeśli ta to ujmę stracił tylko kasy co Valckx RAZY 2. Wogóle to Dyr. Sport. powinien być rozliczany nie tylko za wyniki ale także za transfery i wykonane dobro dla klubu, w zarządzie powinno się sondować transfery, jeśli był OK to pkt dla pracownika jeśli nie pkt minus, i ta przynajmniej -7 pkt i wyjazd w z klubu. W nietórych klubach nawet kibice mogą głosować, ale mimo wszystko to powinen być jakiś limit
Ostatnio edytowane przez syryls : 05.10.2012 o godz. 14:43.
|