Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1900
Stary 05.10.2012, 14:36
muerte napisał(a):Wyświetl post
To nie za Valckxa i Basałaja dług się powiększył najbardziej.

Największe straty zanotowaliśmy kiedy odpadliśmy z Levadią. Kto wtedy był jeszcze dyrektorem sportowym i pokpił sprawę wzmocnienia zespołu czym byśmy pewnie uniknęli tego blamażu? Odpowiedź pozostawiam Wam.

edit: wiedziałem, o co Ci chodzi
ale ciągle czytam, że to wina Holendrów, a sprawozdania niestety co innego mówią
Mógłbyś zarzucić linkiem albo chociaż skanem? Może być na priva. Chętnie bym się z nimi zapoznał.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując