Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 05.10.2012, 14:28
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.

Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:

1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov

1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov
on się wogule nie odnajduje.

ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi
Odpowiedz cytując