lysy9055 napisał(a):

nie srajcie tyle na Gargułę. Nie jest wcale gorszy od Iliewa. Garguła to nie jest typowym środkowym pomocnikiem, nie odnajduje się na tej pozycji co zresztą widać gołym okiem, a trenerzy ciągle stawiają go na środek.
Skład, który bym wystawił w dzisiejszym meczu to:
1-4-5-1
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Jaliens - Melikson - Garguła - Genkov
1-4-4-2
Pareiko - Jovanowić - Głowacki - Bunoza - Frederiksen - Iliev - Wilk - Melikson - Garguła - Boguski - Genkov
|
on się wogule nie odnajduje.
ale co do ustawienia obawiam się że masz rację, Kulawik bez jaj młodych nie wystawi