|
jeśli dobrze pamiętam przed meczem z Legią w którym wygraliśmy 4-0 również nie byliśmy faworytami. Legia była na fali a my w dołku. Niestety marne to pocieszenie po tym co ostatnio widzę. Wystawmy Gargułę na Allegro w kategorii sport- zakładka rekreacja.
|