Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 05.10.2012, 14:10
Dla mnie to niepotrzebnie zwolnili Maaskanta. Wybaczcie ale to on uporządkował drużynę, posklejał i grali nieźle - przynajmniej wygrywali. Moskal to później pociągnął i mógłby ciągnąć do dnia dzisiejszego. Jestem pewny, że Wisła wyglądałaby lepiej. Po cholerę wymienili Moskala za Probierza, przecież to kpina. Najzwyczajniej tam na górze nie myślą.
Wracając do Kulawika no to cóż. Nie oczekuję zbyt wiele. Piłkarzem był dobrym ale dobry piłkarz nie musi być dobrym trenerem. I tym stwierdzeniem zakończę swoją wypowiedź.
Odpowiedz cytując