Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 05.10.2012, 14:03
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ty nie jesteś pajacem - jesteś tępy, bo nie rozumiesz tego co się do Ciebie pisze.....

Ja rozumiem, że Bednarz to Twój wujek/kumpel/pracodawca, ale nie rozumiem dlaczego Mielcara piszesz z małej litery, tępaku.....

Ma wspólnego o tyle, że Mielcarski nie pozwoliłby sobie na firmowanie własnym nazwiskiem czegoś takiego za jakąkolwiek kasę.

Moja niechęć do Jacka B. nie wynika z tego, że grał w Ruchu/Legii/Pogonii czy gdziekolwiek jeszcze, tylko z tego, że jest to gość, który nie nadaje się do zarządzania nawet namniejszą piaskownicą.

Jacek B. z racji swojego wykształcenia nadaje się na funkcję jaką przypisuje mu część uzytkowników tego forum - syndyka, natomiast zarządzanie klubem sportowym w całej rozciągłości go przerasta.

Co zaś do długów pzoostawionych po poprzedniej ekipie - przypomnę koledze, że w 2011 roku przychody Wisły zamknęły sie kwotą ponad 64 mln zł (ostatnie dane EY). NIe pamiętam, aby tak wysoko został ustalony budżet klubu, a stosunek wydatków na płace w stosunku do budżetu nie przekraczał u nas 60 %. Skąd więc to mityczne zadłużenie, o którym nagle zaczęto mówić wraz ze zmianą trenera i zatrudnieniem Bednarza Skoro było tak źle, to po co wyrzucano Moskala i zatrudniano za o wiele większe pieniądze Probierza ? Przecież w klubie nie było kasy
czyli Wisła jest bogata i ma miliony tylko Cupiał z Bednarzem chowają je po kieszeniach na złość kibicom!
Odpowiedz cytując