Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22392
Stary 05.10.2012, 14:03
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Na...wiadomosc.html
1. Czemu ten Polak nie zagrał w lidze przed wypożyczeniem, skoro jest w Napoli to o czymś to musi świadczyć
Z tego wynika że skauci który podglądną parę razy zawodnika na boisku mają większą wiedzę na temat jego gry zamiast trenerów którzy widzą go codziennie
2. Czemu nie zostaje w Polsce, bo mamy beznadziejną bazę treningową
A więc w Polsce mamy fatalne warunki do szkolenia i katastrofalnych trenerów, żaden klub nie ma w 100% profesjonalnego trenera do zespołów z ME, myśle że gdyby zatrudnić np. takiego zawodowego trenera do młodej drużyny wpoić im od razu styl gry z pierwszej drużyny to po przejściu wyżej nie mieliby takich prbolemów, ale cóż skoro w Polsce robotę w takich zespołach dostają pracę legendy za zasługi to tak jest.
Odpowiedz cytując