WISŁAZWE napisał(a):

Jeżeli wierzyć Dziennikowi Polskiemu:
Pareiko - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Szewczyk, Garguła, Chrapek, Wilk, Melikson - Genkov.
|
To juz jest pewniejszy skład na Legie. Nie wierze w granie z takim przeciwnikiem na ich terenie systemem 4-4-2.