Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 05.10.2012, 13:30
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
a jednak dzis wygramy




Nasi postawili u buka




a w tej kolejce prawie najwięcej można wygrać na zwycięstwie Wisły

Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25
więc spoko
W końcu realne kursy na Wisłę.

Ja jakoś przewiduję kopanie się po czole.
Chociaż IMHO w obecnej sytuacji powinniśmy przestawić się na ustawienie defensywne + kontry.

Pareiko

Fredriksen - Czekaj - Bunoza - Jovanovic

Iliev - Wilk - Melikson - Jaliens - Szewczyk

Boguski

Mam nadzieję, że zremisujemy takim ustawieniem i już do końca sezonu grać będziemy po Włosku. U nas nie ma kto grać z klepy/ kreować Akcji.
Odpowiedz cytując