KOMINEK napisał(a):

a jednak dzis wygramy
Nasi postawili u buka
a w tej kolejce prawie najwięcej można wygrać na zwycięstwie Wisły
Legia Warszawa - Wisla Krakow 05-10-12 20:45 1,65 3,50 5,25
więc spoko
|
W końcu realne kursy na Wisłę.
Ja jakoś przewiduję kopanie się po czole.
Chociaż IMHO w obecnej sytuacji powinniśmy przestawić się na ustawienie defensywne + kontry.
Pareiko
Fredriksen - Czekaj - Bunoza - Jovanovic
Iliev - Wilk - Melikson - Jaliens - Szewczyk
Boguski
Mam nadzieję, że zremisujemy takim ustawieniem i już do końca sezonu grać będziemy po Włosku. U nas nie ma kto grać z klepy/ kreować Akcji.