co ty mi .......isz o mielcarskim i rozstaniu z nim pare lat temu co to ....a ma wspólnego z dzisiejszą Wisłą i jej problemami ?
Bednarz jest winien tego, że w klubie nie ma kasy bo cały czas wygrzebują się z zobowiązań po poprzedniej ekipie rządzącej no ....a brawo ! widzę, że nienawiść do Legii Warszawa całkowicie przesłania ci pajacu obraz rzeczywisty.