Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 05.10.2012, 13:29
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ty masz choć namiastkę mózgu
Przeczytaj wywiad z Mielcarskim na weszło i wystarczy - może najpierw poczytaj o przyczynach rozstania się z klubem Mielcarskiego, pomimo tego, że zaoferowano mu fotelik Wiceprezesa !!!!!!!!!!!!!
Bednarz zaś w moich oczach nie ma szacunku nie za to, że jest legionistą, tylko za swoje dokonania z ostatnich 6 miesięcy.
Skoro tego nie jesteś w stanie pojąć - nic na to nie poradzę - potrzebny byłby lekarz.
co ty mi .......isz o mielcarskim i rozstaniu z nim pare lat temu co to ....a ma wspólnego z dzisiejszą Wisłą i jej problemami ?

Bednarz jest winien tego, że w klubie nie ma kasy bo cały czas wygrzebują się z zobowiązań po poprzedniej ekipie rządzącej no ....a brawo ! widzę, że nienawiść do Legii Warszawa całkowicie przesłania ci pajacu obraz rzeczywisty.
Odpowiedz cytując