Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 05.10.2012, 11:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie tylko marzy mi sie trener, przy ktorym nie bedzie mowy tylko o "umieraniu za Wisle", "walce do ostatniej kropli krwi","gryzieniu trawy", ktory nie bedzie zatrudniony tylko za wislacka przeszlosc, tylko, ktory bedzie mial w swoim cv trenerskie sukcesy, ktory nauczy tych grajkow europejskiej pilki, przy ktorym druzyna bedzie mogla zrobic jakosciowy skok jesli chodzi o taktyke, przygotowanie motoryczne, organizacje gry, co momentalnie wybiloby ja poza archaicznosc polskiej ligi. Ktory bedzie takim menadzerem z prawdziwego zdarzenia na lawce trenerskiej. Charyzmatycznym liderem przy ktorym bedzie mozna budowac stabilny klub, z ktorym bedzie mozna podpisac umowe na lata. Bo tak caly czas uczestniczymy w tym teatrzyku tymczasowosci, ktory wiadomo jak skonczy sie za kilka miesiecy. Bylo juz tu kilku takich w ogole w polskiej pilce, ale przerastalo tych kmiotkow prezesow, zarzadcow, dyrektorow, dzialaczy, pilkarzykow o kilka pilkarskich dlugosci wiec trzeba ich bylo zgnoic i sie ich pozbyc.
Marzymy również o

1) Bazie treningowej
2) Pełnym stadionie
3) sprawnym zarządzaniu
4) klasowych piłkarzach
5) lidze mistrzów
6) milionie w totolotka

wraz z trenerem którego opisałeś to na dziś science - fiction

zacznijmy więc od biegania , walki i umierania za Wisłę , później taktyka i kultura gry , w meczu z Piastem , Wartą i kilku innych nie było niczego , więc nie wiem czego wymagasz na starcie od Kulawika
Odpowiedz cytując