|
Nic czego bysmy nie wiedzieli. Cupiał jest w tej chwili jak ostatni krewny pacjenta w spiaczce, ktorego sztucznie podtrzymuje sie przy zyciu. Moze utrzymywac stan wegetacji albo doprowadzic do smierci.
Pytanie na dzisiaj brzmi co lepsze:
Smierc i ciezka droga ku odrodzeniu(o ile wogole sie to uda) czy wegetacja bez widokow na przyszlosc i powolny rozklad?
Decyzja ogromnie ciezka. I pewnie nigdy nie bedzie co do niej zgody.
Z drugiej strony jesli boli to najlepiej aby bolalo jak najkrocej wiec odlaczenie od respiratora moze paradoksalnie w dluzszym okresie dac mu stabilna przyszlosc. Slowo klucz MOZE.
|