Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2012, 11:47
Nic czego bysmy nie wiedzieli. Cupiał jest w tej chwili jak ostatni krewny pacjenta w spiaczce, ktorego sztucznie podtrzymuje sie przy zyciu. Moze utrzymywac stan wegetacji albo doprowadzic do smierci.

Pytanie na dzisiaj brzmi co lepsze:

Smierc i ciezka droga ku odrodzeniu(o ile wogole sie to uda) czy wegetacja bez widokow na przyszlosc i powolny rozklad?

Decyzja ogromnie ciezka. I pewnie nigdy nie bedzie co do niej zgody.

Z drugiej strony jesli boli to najlepiej aby bolalo jak najkrocej wiec odlaczenie od respiratora moze paradoksalnie w dluzszym okresie dac mu stabilna przyszlosc. Slowo klucz MOZE.
Odpowiedz cytując