Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 05.10.2012, 11:36
Baala napisał(a):Wyświetl post
1.Licze że Bunoza zagra bo w chwili obecnej to nasz najlepszy obrońca, a Głowacki z CZekajem grają ze względu na narodowość
2.Jeżeli już musi zagrać Łukasz G. to mam nadzieje że na lewym skrzydle, a Melikson w końcu zagra jako ofensywny pomocnik, tam gdzie gra najlepiej.
Ilieva na skrzydło Wilk i Melikson środek plus sobol zamiast Garguły, tak bym zagrał w pomocy, melikson rozgrywa piły na skrzydła bo iliev w akcjach sam na sam moim zdaniem wymiata w defensywie widzę czekaja bunoze i głowackiego a 4 już do wybrania atak Genkov i boguski a bramka Miśkiewicz bo Pareiko ost bardzo słabo broni a Miśkiewicz bd zmotywowany jak dostanie sznase i bd broniłna 200% możliwości



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując