|
Inny styl..tyle że jakoś nie wierze że Legia da nam rozgrywać - tak więc zapowiada się mecz w stylu podanie, strata, podanie, podanie, strata, strata itp
Jak jakimś cudem zmusimy Legię do tego samego, to wtedy wynik będzie sprawą otwartą.Jednak nie nastawiał bym sie na żaden styl a na kopaninę - oby z obydwu stron
|