|
A ja mam nadzieje, nie tyle na korzystny wynik, co na powrót Wisły do zupełnie innego stylu gry:
- do grania po ziemi krótkimi podaniami i długiego rozgrywania zamiast dzid do przodu z pominięciem drugiej linii
- do ustawienia w środku 1 DP (Wilk) 1 OP (Melikson) i 1 ŚP (Garguła lub Chrapek) wspomagającym zarówno Meliksona jak i Wilka, na skrzydle oczywiście Iliev i Szewczyk
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|