Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica
Offline
#
225
05.10.2012, 11:27
JOSE 841
napisał(a):
KOMINEK
a Quioto nie jest jeszcze zdyskwalifikowany
czy już skończyła się jego dyskwalifikacja
ostatnio gdzię na forum czytałem że jeszcze 2 mecze
ale nie wiem dokładnie bo jak pisałęm wyczytałem to na forum
Z Wisłą skacze,
z Wisłą płacze...
adus1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adus1906
Znajdź inne posty napisane przez adus1906