Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 05.10.2012, 11:27
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
KOMINEK a Quioto nie jest jeszcze zdyskwalifikowany czy już skończyła się jego dyskwalifikacja
ostatnio gdzię na forum czytałem że jeszcze 2 mecze
ale nie wiem dokładnie bo jak pisałęm wyczytałem to na forum



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując