Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1891
Stary 05.10.2012, 11:20
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post

szacunek dla Kulawika bo cośtam kiedyś kopał w Wiśle .... z tym, że nie posiada doświadczenia, żadnego warsztatu trenerskiego, nie zna języków, a na konferencje wpada jak z bazaru
a sam siebie zacytuję ale oczywiscie chciemy ładnej gry, i pucharów europejskich
Odpowiedz cytując