funkykoval napisał(a):

Sorry ale Grzegorz Mielcarski gdyby otrzymał propozycję działań jakie wykonuje Bednarz to by się ich po prostu nie podjął i z tego względu zasługuje na szacunek.
A Jacek B. widocznie dla zarobienia kasy (bo nie pracuje charytatywnie) widocznie zrobi wszystko.
Czym innym było jego czyszczenie składu w 2007 roku a czymś innym dzisiaj....
|
szacunek dla Cristiano Ronaldo, tez by nie przyjął oferty Wisły
brak szacunku dla Bednarza bo grał w Legii
szacunek dla Kulawika bo cośtam kiedyś kopał w Wiśle

.... z tym, że nie posiada doświadczenia, żadnego warsztatu trenerskiego, nie zna języków, a na konferencje wpada jak z bazaru
ehh dzieci dzieci