|
1.Licze że Bunoza zagra bo w chwili obecnej to nasz najlepszy obrońca, a Głowacki z CZekajem grają ze względu na narodowość
2.Jeżeli już musi zagrać Łukasz G. to mam nadzieje że na lewym skrzydle, a Melikson w końcu zagra jako ofensywny pomocnik, tam gdzie gra najlepiej.
|