|
Ciekawe czy C będzie na meczu jeśli tak to w razie przegranej Legionista tak jak i jego szrot i kilku pseudogwiazdorów z Meliksonem( który ma focha za zablokowany transfer do Celtiku) i Gargułą( o którym szkoda gadać i niewiadomo co jeszcze robi w Wiśle) na czele może zacząć się żegnać z Wisłą.Warto mieć nadzieje że po dzisiejszym meczu dojdzie do jakiś konkretnych i poważnych decyzji i że tym razem za ewentualną porażkę z Legią nie obarczy się trenera tylko Legioniste który poniesie konsekwencje w postaci utraty stołka w Wiśle
|