Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 05.10.2012, 10:24
Ciekawe czy C będzie na meczu jeśli tak to w razie przegranej Legionista tak jak i jego szrot i kilku pseudogwiazdorów z Meliksonem( który ma focha za zablokowany transfer do Celtiku) i Gargułą( o którym szkoda gadać i niewiadomo co jeszcze robi w Wiśle) na czele może zacząć się żegnać z Wisłą.Warto mieć nadzieje że po dzisiejszym meczu dojdzie do jakiś konkretnych i poważnych decyzji i że tym razem za ewentualną porażkę z Legią nie obarczy się trenera tylko Legioniste który poniesie konsekwencje w postaci utraty stołka w Wiśle
Odpowiedz cytując