KaSzTaN napisał(a):

To jest do co dokladnie powinni robic! Zobowiazujac sie do robienia czegos, ponosza odpowiedzialnosc i powinni wykonywac to dobrze. To po cholere jest zakladka o wyjazdach i maile kontaktowe.?! Nie pierwszy raz zreszta nie odpisuja, a pozniej beda sie srac ze ktos na nich narzeka, a oni tyle robia... na pokaz. Moglbym wyciagnac wczesniej bilet z klubu, ale myslalem ze szanownej instytucji zachce sie wykonywac jakas prace..
Zeby cos wpisac w komentarzach, trzeba byc zarejetrowanym, a zeby sie zarejestrowac.. to oni to musza potwierdzic, bo rejestracja nie jest automatyczna... wiec tez takiej mozliwosci nie bylo..
fialo: nie wiem czy normalne, ale maila do nich wyslalem w poniedzialek, zanim zaczely sie zapisy..
|
E tam! Żeby dodawać komentarze pod tekstem na wiadomej stronie, nie trzeba być zarejestrowanym, przynajmniej ja o niczym takim nie wiem
