bonawentura napisał(a):

|
Ale że niby co - zadania do zamykania interesu? Bo chyba od tego tutaj Bednarz jest, a jak nie, to mamy jawny sabotaż bo Pan Bednarz moim zdaniem wybrał najłatwiejszy sposób pozyskiwania piłkarzy - pt. weźmy wszystko najtańsze co tylko jest na rynku. Teraz mamy tego efekty. Niestety - tak się nie da drużyny prowadzić - cóż, zobaczymy jak będzie z końcem rundy, czy też kilka pozostałych osób będzie wierzyć bezgranicznie w poczynania Bednarza, kiedy to będziemy na miejscu spadkowym. Strach się bać...
|
gdyby dyrektor sportowy nazywał się Grzegorz Mielcarski czy Kazimierz Kmiecik albo nawet Alex Ferguson w Wiśle w tym momencie miałby takie same zadania jak Bednarz takie to ciężkie do ogarnięcia ?