Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8780
Stary 05.10.2012, 09:41
palikot napisał(a):Wyświetl post
a co ty świętą dupą jesteś? Nie mają co robić, tylko na maile odpisywać

Nie słyszałem, żeby mieli dział obsługi klienta, ale wystarczyłoby wejść i w komentarzach napisać, przeważnie ktoś stamtąd odpisuje
To jest do co dokladnie powinni robic! Zobowiazujac sie do robienia czegos, ponosza odpowiedzialnosc i powinni wykonywac to dobrze. To po cholere jest zakladka o wyjazdach i maile kontaktowe.?! Nie pierwszy raz zreszta nie odpisuja, a pozniej beda sie srac ze ktos na nich narzeka, a oni tyle robia... na pokaz. Moglbym wyciagnac wczesniej bilet z klubu, ale myslalem ze szanownej instytucji zachce sie wykonywac jakas prace..

Zeby cos wpisac w komentarzach, trzeba byc zarejetrowanym, a zeby sie zarejestrowac.. to oni to musza potwierdzic, bo rejestracja nie jest automatyczna... wiec tez takiej mozliwosci nie bylo..

fialo: nie wiem czy normalne, ale maila do nich wyslalem w poniedzialek, zanim zaczely sie zapisy..
Odpowiedz cytując