FraMat napisał(a):

No co ?

po co nam defensywny pomocnik skoro mamy zamierzenie strzelić po prostu więcej goli niż Legia. Kulawik planuje wygrać nawet jeśli miało by być 5:4 dla nas

aaa.. ma grać Sikorski zapomniałem, no to niestety nic nie strzelimy ..