Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 05.10.2012, 09:31
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zagramy bez DP?
No co ? po co nam defensywny pomocnik skoro mamy zamierzenie strzelić po prostu więcej goli niż Legia. Kulawik planuje wygrać nawet jeśli miało by być 5:4 dla nas aaa.. ma grać Sikorski zapomniałem, no to niestety nic nie strzelimy ..
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując