Sialalalala napisał(a):

|
a co ma powiedzieć, że jest dramat piłkarze lecą wchuja nie może wygrzebac Wisły z zobowiązań po poprzedniej ekipie rządzącej, że takie dostał zadanie a nie budowę silnej Wisły, że nie może znaleść konkretnego trenera nawet Smuda mimo rozmowy z Cupiałem nie chciał się podjąć pracy z zagranicznymi emerytami profesjonalistami oraz uwielbianymi przez kibiców dziadami leniwymi chujami emerytami ?
|
wlasnie tego chyba trzeba , Wisla to nie Odra a Krakow to nie Wodzislaw , oficjalna informacja ze lalusie leca w ..ja i zaczna sie ogladac za siebie , zamiast po bonarce to beda lazic po pokoju i czuc sie bezpiecznie tylko w klubie , jak nie pasi to sie zglosic z prosba o rozwiazanie kontraktu i wypier... z Wisly ...